këshilla për bodybuilding

Koha e leximit: <1 Minuto
Ostarine para dhe pas me rezultate fotografike
9 Rezultate të mahnitshme Ostarinë: Para dhe pas me foto

Koha e leximit: < 1 minutë Ju ndoshta jeni kurioz se si duket një cikël Ostar…

dietë për të fituar masë muskulore dhe hipertrofi
Sugjerim Diete për Fitim Peshe për 60 kg njerëz

Koha e leximit: < 1 minutë Shihni një sugjerim fantastik për dietë para shtim i masës muskulore nga…

testosteroni deposteron cypionate
Deposteron: Testosteroni më i njohur në botë Cypionate!

Koha e leximit: < 1 minutë Mësoni gjithçka rreth deponuesi, një nga anabolikët më të përdorur…

Njihni llojet e ndryshme të testosteroneve (anabolikë)

Koha e leximit: < 1 minutë Mësoni rreth llojeve të ndryshme të testosteroni që ekzistojnë dhe mësojnë c…

trajnimi ektomorf
Sugjerim Trajnimi për Ectomorph (Fitoni Masë Muskulore)

Koha e leximit: < 1 minutë Takoni a trajnim Bodybuilding për ektomorfe me 4 ditë në javë…

Mësoni si të zvogëloni mbajtjen e ujit të shkaktuar nga përdorimi i testosteronit

Koha e leximit: < 1 minutë Zbuloni se çfarë mund të bëni për të reduktuar mbajtjen e ujit të shkaktuar nga…

cikli për prerje dhe përcaktimi i muskujve
Zbuloni anabolikët më të mirë për humbjen e peshës (prerja)

Koha e leximit: < 1 minutë Zbuloni se cilat janë steroidet anabolike më të mira për t'u përdorur gjatë periodave…

Masteron: Anabolik i shkëlqyeshëm për përkufizimin e muskujve dhe humbjen e peshës

Koha e leximit: < 1 minutë Takoni Masteron (propionate i Drostanolone), një nga më të mirët në…

Zbuloni ndryshimet në llojet e dorezave në dorezë (rrotull) dhe në shiritin e fiksuar

Koha e leximit: < 1 minutë Njihni dallimet midis kapjeve në ushtrimet dorsal (me…

10 këshilla për të mbrojtur mëlçinë gjatë përdorimit anabolik

Koha e leximit: < 1 minutë Përdorimi i shtesa e steroid anabolik dhe substanca të tjera...

Dianabol për çfarë shërben dhe cikli i përfitimeve
Dianabol (Methandrostenolone): Anaboliku më i përdorur për fitimin e masës muskulore!

Koha e leximit: < 1 minutë Di GJITHÇKA rreth steroideve anabolik Methandrostenolone, më shumë C…

Hemogenin Oxymetholone
Oksimetoloni (hemogjenina): anaboliku për përfitim në masë

Koha e leximit: < 1 minutë Një nga steroidet anabolike më të kërkuara nga ata që duan të fitojnë masë muskulore…

Sibutramine Hydrochloride: Udhëzues i plotë - Çfarë është, Efektet anësore dhe Si të Përdorni

Koha e leximit: < 1 minutë Një nga sëmundjet me rritje më të shpejtë në botë, pa përjashtim, është…

Shtypja e këmbës: A do të aktivizojë ndryshimi i pozicionit të këmbëve muskuj të ndryshëm?

Koha e leximit: < 1 minutë Në vitet e fundit stërvitja e këmbëve ka qenë një moment i rëndësishëm në…

lufta e dinoprostit
Dinoprost Tromethamine (Lutalyse): çfarë është ajo, për çfarë shërben, si ta përdorni, efektet anësore

Koha e leximit: < 1 minutë Me dëshirën e tyre për të arritur qëllimin e tyre, shumë njerëz përfundojnë duke përdorur…

Mësoni 09 zëvendësime të ushtrimeve dhe mos lejoni që trajnimi juaj të bjerë në të njëjtën mënyrë

Koha e leximit: < 1 minutë Një pikë kyçe për çdo stërvitje është gjithmonë të ruani rregullsinë e mirë…

Deca Durabolin - Nandrolone
Deca Durabolin (Nandrolone): Anaboliku më i Përdorur në Botë!

Koha e leximit: < 1 minutë Një nga ciklet më të famshme në Brazil, i njohur si “a…

Cikli Primobolan
Primobolan: Steroidi i preferuar i Master Arnold!

Koha e leximit: < 1 minutë Njihuni më mirë me steroidin primobolan, i preferuari i të dashurit tonë…

Stanozolol për çfarë shërben dhe cikli i përfitimeve
Stanozolol (Winstrol): Si të merrni, përfitimet, efektet anësore

Koha e leximit: < 1 minutë Ndër steroidet anabolike më të zakonshme të njohura dhe të përdorura…

Turinabol anabolik për çfarë shërben dhe cikli i përfitimeve
Turinabol: Një Anabolik më i Sigurt se Dianabol!

Koha e leximit: < 1 minutë Mësoni më shumë rreth Turinabol, një anabolik që rrjedh nga Diana…

cikli anabolik
Zbuloni katër lloje të cikleve anabolike

Koha e leximit: < 1 minutë Çdo atlet profesionist, dhe në shumë raste një amator, e ka përdorur këtë…

Oxandrolone dhe Anavar Cikli dhe Gjysma e Jetës
Oxandrolone (Anavar): Anaboliku i preferuar i grave!

Koha e leximit: < 1 minutë A oksandroloni, i njohur edhe si Anavar, është ndoshta në krye…

Trenbolone Acetate Për çfarë shërben dhe cikli i përfitimeve
Trenbolone Acetate: Anaboliku më i fortë në botë!

Koha e leximit: < 1 minutë Mësoni GJITHÇKA rreth një prej steroideve anabolike më të forta në botë…

Këshilla shtesë

Cikli Dianabol çfarë është
Si të maksimizoni potencialin tuaj të muskujve me Dianabol

Koha e leximit: < 1 minutë Dëshironi të maksimizoni fitimet e muskujve dhe të përfitoni sa më shumë nga…

testosteroni cipionat
Testosterone Cypionate: Udhëzuesi i fundit

Koha e leximit: < 1 minutë Shumë njerëz nuk e dinë se ekzistojnë disa dhjetëra variante të…

Oxandrolone dhe Anavar Cikli dhe Gjysma e Jetës
Oxandrolone (Anavar): Udhëzues për përdoruesit

Koha e leximit: < 1 minutë Oxandrolone është një nga ato steroid oral që e dija se do të merrja…

trenbolone ku të blini
Historia dhe Përmbledhja e Trenbolone

Koha e leximit: < 1 minutë A trenboloni Njihet si steroidi anabolik më i fortë…

dhea 100mg cfare eshte
Terapia pas ciklit (PCT)

Koha e leximit: < 1 minutë Kur jeni plotësisht i fokusuar në planifikimin e ciklit tuaj steroid…

m drol - pro hormonale
M Drol Original : Rezultati para dhe pas me foto

Koha e leximit: < 1 minutë OM Drol është një aleat shumë i fuqishëm i të gjithë atyre që…

hormon alfa m1 pro
CIKLET MË TË MIRË PRO HORMONALE

Koha e leximit: < 1 minutë SI TË MARRNI PRO HORMONAL? Në të njëjtën mënyrë që mund ta grumbulloni këtë…

ostarine-çfarë-është-kn-për
Ostarine (MK-2866): Para dhe pas fotografive, efektet anësore dhe dozimi

Koha e leximit: < 1 minutë Ostarine Është një SARM (Modulator selektiv i Receptorit të Androgjenit…

Lajmet e fundit

energjinë dhe disponimin
Si të rritni energjinë tuaj me suplemente: Një udhëzues

Koha e leximit: < 1 minutë A ndiheni ndonjëherë sikur nivelet tuaja të energjisë janë të ulëta? Në atë rast…

rrisin forcën
Suplemente për rritjen e forcës: Bëhuni më të fortë tani!

Koha e leximit: < 1 minutë A po kërkoni një mënyrë për të rritur forcën dhe për të ndërtuar…

suplement për shtypjen e oreksit
Si të përdorni suplemente për shtypjen e oreksit për të arritur qëllimet tuaja të dietës

Koha e leximit: < 1 minutë A po përpiqeni të arrini qëllimet tuaja të dietës, por e keni të vështirë të…

djegës dhjami
Si të rrisni humbjen e peshës me suplemente për djegien e yndyrës

Koha e leximit: < 1 minutë A po kërkoni të humbni peshë, por mendoni se përpjekjet tuaja nuk janë…

djeg dhjamin e lokalizuar
Si të filloni të digjni yndyrën në vend: Një udhëzues hap pas hapi

Koha e leximit: < 1 minutë A po kërkoni mënyrën më të mirë për të filluar djegien e yndyrës…

Si të merrni hipertrofi me suplemente
Si të grumbulloni dhe arrini hipertrofinë me suplemente

Koha e leximit: < 1 minutë A po kërkoni mënyrën më efektive për të rritur volumin dhe…

xhinko biloba për çfarë shërben
Si të zhbllokoni përfitimet njohëse të Ginkgo Biloba

Koha e leximit: < 1 minutë Ginkgo biloba është përdorur prej shekujsh si një barishte medicinale, por vetëm…

nootropikët
7 përfitime të mbështetura nga shkenca e suplementeve nootropike

Koha e leximit: < 1 minutë Suplementet nootropike po bëhen gjithnjë e më të njohura dhe…

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *
Futni Captcha Këtu: